Home » Art » Muzike » Archive by categoryShqip

2Ton ft. Lindon – 1 Xhiro (Teksti)

2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro (Teksti)
Ref 2X: Ajo bjen nsy si lambo ooo  kisha ba ni gjiro me to oooo  2Ton: Ka po sillna Ka po sillna po bi nto  Si mem njek si mem njek yeah  Ska nevoj me dal prej vetvetes nono  Mem terhjek mem terhjek yeah  Pom terhek sjom Tu...
Lexoni me shume

Irkenc Hyka – Ne (Teksti)

Irkenc Hyka - Ne (Teksti)
[Strofa 1:]  Erdhe larg meje  Veç nje trotuar  Pak ke ndryshuar  Qe kur u ndam  Dua të t’flas Por, nuk nxjerr dot fjal  Ah sa jam lutur  Të t’kem pran  Kjo është më keq se të humbësh jetën  Të t’shoh ty  Të dy ne vetëm  Me zemrën në...
Lexoni me shume

Petro Xhori – Prej Teje (Teksti)

Refreni:  Zemra m’u ka thy prej teje  Po du me t’harru  veç kaq kisha dasht  A thu ça t’ka mungu prej meje  Kur dhe shpirtin ty ta dhash… x2  Strofa1 :  Ditet s’jan me njesoj  Mes kujtimesh jetoj  Pa ty…  A te kujtohet  sa here ti me thoje ...
Lexoni me shume

Enca – Dua (Teksti)

Enca - Dua (Teksti) Tekste kengesh te reja shqip Hite
Oh Maria, oh Maria  Hekmi do mendime qe i kam  Mend’t e mia, mend’t e mia  Amo vetes time si besoj  Kuku aj osht i martum  Aj m’don n’snapchat m’shkrun  9 missed calls n’telefon    REFRENI : Dua  Zemer ti se din sesa  Dua  Kurr nuk ki me...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031