Akoma nuk e keni menduar dhuraten per nenen tuaj?? Ne kemi disa sugjerime per ju.
Home » Si Behet » Mode » Akoma nuk e keni menduar dhuraten per nenen tuaj?? Ne kemi disa sugjerime per ju.

Akoma nuk e keni menduar dhuraten per nenen tuaj?? Ne kemi disa sugjerime per ju.

Ide dhuratash per festen e nenes.  Surprizat me te kendshme per nenen.

Akoma nuk e keni menduar dhuraten per nenen tuaj?? Ne kemi disa sugjerime per ju.

1. Buqete me lule.

Tulipane, zymbyle, apo trendafila. Cila eshte ajo nene qe nuk i do keto lule. Eshte nje ide e mrekullueshme per te gjitha nenat. Edhe nese ja keni bere cdo vit nje buqete lule. Edhe kete here do i pelqeje. Zgjidh nje kompozim te vecante me plot ngjyra.

2. Shporte plot me cokollata.

Embelsojeni nenen tuaj me cokollata te shijshme per kete feste. Ajo gjithmone gatuan per juve. E nese nuk dini te gatuani, atehere beni nje kuti cokollata dhurate. Do i pelqeje te jeni te bindur.

3. Shall pelhure.

Nje shall mendafshi eshte gjithnje i pelqyeshem nga nenat. Zgjidhni nje ngjyre te embel te cilen mundet ta kombinoje lehte. Nese e keni sadopak idene se si i pelqen e keni me te lehte. Ngjyrat e ndezura devijoi. Jane ide e mire edhe sallat e holle qe lidhen siper kemishave.

4. Set aromash.

Ciles femre nuk do i pelqente nje set me arome delikate. Ku te kete edhe shamp edhe xhel trupi, balsam. Mos harroni sapunet aromatik. Dhe pse jo ndonje sulocion per lekuren.

5. Makine kafeje.

Ne pergjithesi nenat jane adhuruese te kafese. Ne kete rast e keni te lehte te zgjidhni dhuraten. Ju sugjerojme nje makine kafeje te thjeshte dhe te vogel. Qe edhe ta kete te lehte ta pershtase ne kuzhine.

6. Kepuce.

Besoj qe e keni kuptuar se femrat nuk kane asnjehere mjaftueshem kepuce. Zgjidhni trendin e ri dhe bejani dhurate. Perqendrohuni ne ngjyrat e lehta, te cilat edhe jane tendenca te kohes.

7. Nje shishe vere nga e preferuara e saj.

Zgjedhje qe nuk ka zhgenjyer deri me sot. Eshte pelqyer dhe eshte falenderuar. Zgjidhni nje marke vere te shijshme. Beni nje paketim te vecante duke anuar nga antikia dhe dhurata eshte gati.

8. Cante.

Gjithmone canten e preferuar nuk e kane ne garderobe. Keshtu qe zgjidhni te duhuren. Ne forme katrore dhe me ngjyre nga e verdha deri tek e kuqja e embel. Zgjidhni dicka qe ta kombinoje lehte.

9. Darke ne restorantin e preferuar.

Nenat jane pothuajse gjithnje ne shtepi. Duke bere punet e duke u kujdesur per ju. Por te gjitha e kane nje vend te preferuar ku deshirojne te kalojne me shume kohe. Mendoni njehere cili eshte restoranti i saj i preferuar. Edhe mos nguroni pronotoni menjehere.

  
        
          

Komentoni