Menyra te lezetshme per ti thene Naten e Mire njeriut tuaj te zemres.

 

(Sigurisht qe behet fjale per ciftet qe flene larg njeri tjetrit).

 

 

Menyra te lezetshme per ti thene Naten e Mire njeriut tuaj te zemres. te dua cdo dite

 

 

-Te dua embelsira ime. Naten e mire!

-Nuk mund te flija pa te thene se sa shume me mungon. Te dua shume.

-Te dua me shume se dje. Nuk e imagjinoja se dashuria ime do te ndryshonte cdo dite. Te dua cdo dite e me shume se diten e me perparshme. Me padurim pres te nesermen te te dua akoma me shume.

-Fillova te numeroja yjet dhe te iu jepja nga nje arsye pse te dua. Fatkeqesisht yjet mbaruan, ndersa une  kisha akoma plot arsye. Dashuria ime per ty eshte infinitive.

 

 

Menyra te lezetshme per ti thene Naten e Mire njeriut tuaj te zemres. te dua cdo dite

 

 

-Naten e mire princesha ime. Fli e qete dhe enderro per princin tend.

-Ti i jep kuptim jetes sime, mos e harro kete gje..

-Mendimet se perse te dua po me mbajne zgjuar cdo nate e me shume. Jo se nuk fle dot, por sepse arsyet shtohen cdo dite.

-Ti me provon cdo dite me mijera arsye te reja pse duhet te te dua. Ndersa une  nuk do te lodhem cdo dite te te jap arsye te me duash.

 

 

Menyra te lezetshme per ti thene Naten e Mire njeriut tuaj te zemres. te dua cdo dite

 

 

-E di se je personi i duhur sepse kur jemi larg ndihem bosh. Me ty ndihem i\e plotesuar.

-Uroj me gjithe shpirt qe endrra ime te behet realitet. Te ulem prane teje dhe te zgjohem ne krahet e tu.

-Te jetoj prane teje eshte me bukur sesa te enderroj per ty.

-Nuk e kam menduar jeten aq te bukur derisa te njoha ty.

-Endrra te bukura. Uroj te jem neper to.. Sepse ti je ne te miat.

-Ti je arsyeja ime e preferuar qe te rri zgjuar.

-Gjate dites e kaloj kohen duke u marre me dicka. Gjate mbremjes e ndjej tmerresisht shume mungesen tende. Te dua zemer.

 

 

Menyra te lezetshme per ti thene Naten e Mire njeriut tuaj te zemres. te dua cdo dite

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *