Me te rejat

Home » Studenti Online » Dega Mjekesi » Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos 

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos 

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos 

Nese doni te hiqni 5 kilogram nga pesha, me kete diete, eshte shume e thjeshte.

Gjatë kesaj periudhe 3 ditore te dietes duhet të hani vetëm patate te ziera dhe kos me mase te vogel yndyre .

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos 

 

Regjimi i te ushqyerit sipas dietes :

Dita e pare
Mengjesi: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos
Dreka: 2 patate te ziera pa krype, 1 gote kos
Darka: 2 gota kos

Dita e dyte
Mengjesi: 1 gote kos
Dreka: 2 patate te ziera pa krype, 1 gote kos
Darka: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos

Dita e trete
Mengjesi: 1 patate te zier pa krype
Dreka: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos
Darka: 1 gote kos

SHARE WITH FRIENDS:  
        
          

Komentoni

 • Kalendar

  December 2017
  M T W T F S S
  « Nov   Jan »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com