Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa Mi Duqa (Teksti)
Home » Art » Muzike » Shqip » Mc Kresha & Lyrical Son – Duqa Mi Duqa (Teksti)

Mc Kresha & Lyrical Son – Duqa Mi Duqa (Teksti)

[Mc Kresha:]

Thojn qe jom i pasun
Hala jom tu bo hustle
Never broke again
All i do is double double
Po du mu bo i pasun
And all I know is hustle
Still chasing dreams, uh ye!

Hood llum zezak
Spo dum lezet
Fuck deez bi**hez
Ngom mu tezak
3 2 vjet hala fresh si 20
Rabin fresh
Tu pi kyqe lezet
Pushka ner dyshek
E musht plot fishek
Jo u qyqe
Po qu kce qyqek
Plugi niset
Mrrin per 40
Huh..
Plot me peshqit freezer
Rruga ska ftyr
Mos u less per levizje
Bukra pasqyra po ma ndreq mu frizën
Bukra tu mkqyr
O ka ma desh kmishen
Pom flet per plezyren (pleasure)
Un se di frengjishten
Tu bo hustle ton diten
Une hazer jom npritje
Rrepi nshetitje
Biznesi ën rritje
Bicepsi ën rritje
Spo foli peshngritje
Njeri ma easy
Kerri levizi
Hekri shurdhus
I thom peshperitsi
Haverat me uzi spo du me jau ni krismen
Please maje coolin
Man hajde po nisem
Uh..
Rruges perditshme
Paret gerditshme
Njerzit papritshem
Jeta shkon rrqitshem
Une jom lit-shem
Per ket shit(club)
Rruges per bank abej
Syt jon ngre si me le n’kore
Shqipet shkojn nalt edhe kthehen nfole
Still doin this shit si mu ul nshole
P I N T thirre N B A !

[Lyrical Son x2:]

Rruges per banka abej
Pare full çanta e re
Rab-i osht skunk jom dhe
Rapet nuk di mi ngjeh
Duqa mi duqa
yeah
Duqa mi Kuqa
yeah
Duqa mi duqa
haverat i ngriva i huqa

[Mc Kresha:]

Thojn qe jom i pasun
Hala jom tu bo hustle
Never broke again
All i do is double double
Po du mu bo i pasun
And all I know is hustle
Still chasing dreams,
Uh wait until wrestle!

[Lyrical Son x2:]

Rruges per banka abej
Pare full çanta e re
Rab-i osht skunk jom dhe
Rapet nuk di mi ngjeh
Duqa mi duqa
yeah
Duqa mi duqa
yeah
Duqa mi duqa

  
        
          

Komentoni