Asnje femer nuk duhet te ja thote keto gjera te dashurit.
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Asnje femer nuk duhet te ja thote keto gjera te dashurit.

Asnje femer nuk duhet te ja thote keto gjera te dashurit.

Asnje femer nuk duhet te ja thote keto gjera te dashurit.

Marredhenia qe keni ndertuar ne cift qendron e shendetshme ne varesi te sjelljes suaj. Ju nuk duhet kurrsesi te beni gabime qe jua perkeqesojne lidhjen tuaj. 
Jane disa gjera qe nuk duhen thene apo bere. Ndaj edhe keshtu ju shpetoni prej zenkave qe mund te ju qojne edhe ne ndarje. Cfare nuk duhet ti thoni asnjehere te dashurit tuaj?

1. Shoku i tij, eshte me i bukur sesa ai.

Mund te ju duket dicka normale te vleresoni shokun e tij. Apo thjeshte te shprehni simpatine qe keni per te. Por kjo do te jete alarmante per ju te dy. Ai do te behet xheloz dhe do te mendoje se ju intereson me shume ai meqe eshte edhe me i bukur.

2. Kam kerkuar per ish- te dashuren tende ne facebook.

Akoma ju intereson e kaluara e partnerit tuaj? Nese ai e merr vesh qe keni kerkuar neper rrjete sociale per te dashurat e meparshme, do ta kesh punen pick. Ai do te merzitet shume me ty.

3. Ai ka qene partneri me i mire qe kam patur.

Eksperienca e me parshme ne dashuri mund te kete qene e adhurueshme. Mbase edhe ju merr malli per te. POr mos ja thoni kete gje partnerit. JU mund te ndaheni prej kesaj fraze.

4. Nena e tij eshte acaruese.

Me te vertete e ke?? Ti sapo i ofendove piken e tij te dobet. Behu gati per nje zenke te fuqishme.

5. Shoku yt ngjan si Gey.

JO!! Ju nuk duhet te pergojoni asnjehere miqte e tij. Ata jane zgjedhjet e duhura per te. Sic je edhe ti nje prej tyre.

Asnje femer nuk duhet te ja thote keto gjera te dashurit.

 

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş