Ku i kam gocat ma t'fortat? Ku i kam çikat ma t'mirat? All my ladies are divas! Ronela Hajati - Ladies (Teksti)
Home » Art » Muzike » Shqip » Ronela Hajati – Ladies (Teksti)

Ronela Hajati – Ladies (Teksti)

Refreni. 2x

Ku i kam gocat ma t’fortat?
Ku i kam çikat ma t’mirat?
All my ladies are divas

Pini e pini e pini e pini
Pijini krejt gotat se nga Roni i kini
Gocat po bin tokës po krejt fore i lini
Ça po pini?

As vet nuk e dini shoqet un i kom
Edhe vetëm nuk më lon
Nëse nxen frajerin njona atëherë krejt e nxojmë
Ça po ndodh mes neve dyve krejt e diskutojmë
Nëse e don,zjarrin na ja bojmë

Kill’em kill’em a hey shoqen me ma lon
Vetën nuk e don mo
Kill’em kill’em a hey
Jena njesoj jena njesoj na

Refreni. 2x

Ku i kam gocat ma t’fortat?
Ku i kam çikat ma t’mirat?
All my ladies are divas!

Siento criminal en mi ritmo
Quiero que me dejas papito
Quiero mis amigas querido Amorsito dejame chicito!

Ai don me ja bo un mëngjesin
Ai don me ja bo un yzmetin
Se lo,kom me dal un per qefi

Dale dale dale marrim natën ma kadale, sonte kena dal pa pare sa? E yo
Ikim ikim ikim edhe barin na e fikim dhe policit shpejt i ikim na
E yo Dale dale dale dale marrim natën ma kadale sonte kena dal pa pare sa E yo
Bini bini bini teshat hekni mos i lini sdu me dit mo kah po vini sa E yo!

Refreni. 2x

Ku i kam gocat ma t’fortat?
Ku i kam çikat ma t’mirat?
All my ladies are divas!

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş