Maturantja kosovare që la pa fjalë të gjithëve këtë vit. Si mendoni ju?
Home » Sport » Maturantja kosovare që la pa fjalë të gjithëve këtë vit. Si mendoni ju?

Maturantja kosovare që la pa fjalë të gjithëve këtë vit. Si mendoni ju?

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme.
Në një vend si Kosova, të rinjët i kushtojnë shumë vëmendje mbrëmjës së maturës, duke shpenzuar shumë për të tërhequr vëmendje.
Por duket se ky vit i takon maturantës Donika Vitija, e cila vërtet ka marr vëmendjen e të gjitheve.
Bukuria e saj dhe vijat trupore, nuk duan shumë koment, në fotografitë që ka publikuar Donika shihet se padyshim asaj i takon epiteti si “Maturantja e vitit“.

Ja disa fotografi të Donikës nga mbrëmja e maturës :

Maturantja kosovare që la pa fjalë të gjithëve këtë vit. Si mendoni ju

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş