Instagram Surprizon kompania Samsung. Ja cfare do te ndodhe me instagramin tuaj!1
Home » Si Behet » Teknologji » Surprizon kompania Samsung. Ja cfare do te ndodhe me instagramin tuaj!

Surprizon kompania Samsung. Ja cfare do te ndodhe me instagramin tuaj!

Surprizon kompania Samsung. Ja cfare do te ndodhe me instagramin tuaj!

Eshte thuajse e pamundur qe te rinjte te rrine pa smartphonin e tyre. Paisjet teknologjike jane bere pjese e pandashme per te gjithe. Nderkohe qe ne cdo vend shikoni sesi lundrohet ne internet. Tashme eshte i pashmangshem fakti se telefoni eshte shume i rendesishem ne jeten e perditshme.

Nese permendim fjalen rrjete sociale, sigurisht qe na shfaqet imazhi i Instagram ose Facebook. Keto jane dy trendet qe asnjehere nuk do ju mungojne vemendja. Ndaj edhe kompania e fuqishme Samsung ka bere nje surprize per te gjithe perdoruesit e instagramit.

Instagram Surprizon kompania Samsung. Ja cfare do te ndodhe me instagramin tuaj!1

Instagram ka njoftuar se aplikacioni i perdoruesve Android tani do te kete mundesi te punoje offlinete gjithe perdoruesit mund te kerkojne dhe te shikojne foto edhe pa patur internet.

Ju mund te shikoni materiale te cilat jane shkarkuar me pare, mund te beni komente, pelqeni dhe ruani postime.  Gjithashtu mund te beni unfollow dhe te shtoni followers. Por nuk eshte bere me dije nese story do te jete apo jo me kete mundesi. 

Por me siguri qe edhe nese nuk eshte nuk do te jete zhenjyese. Kjo eshte me te vertete nje mundesi e mrie. Te shikosh foto dhe te besh like edhe pa internet.

Pergezime Samsung, sapo na lumturove! 🙂

 

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş