Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren. Bukuri.
Home » Si Behet » Mode » Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren.

Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren.

Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren.

Me ardhjen e pranveres vijne edhe shume shqetesime per lekuren. Behet fjale per njollat qe le dielli ne lekure. Duke qene se gjate dimrit nuk kane qene rreze kaq te demshme, ne pranvere na lene shenja. Kjo ndodh edhe nese rrim vetem pak kohe ne diell. Por ky shqetesim ka zgjidhje me nje produkt qe e kemi cdo dite ne shtepi. Behet fjale per vezen. Nepermjet saj mund te pastrojme lekuren dhe ti japim shkelqim asaj. 

Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren. Bukuri.

Ja sa thjeshte mund te veproni :

Perberesit :
1 e bardhe veze
2 luge mjalte
1 luge e vogel sode buke

Me te bardhen e vezes mund te zbardhni fytyren. Bukuri.

Aplikimi :

Si fillim perzijme bashke tre perberesit. Do na formohet nje mase e qullte. Ate e aplikojme ne fytyre dhe e leme per gjysem ore. Kjo kohe eshte e nevojshme per dhenien efekt. Pastaj e lajme fytyren me uje te vaket. Dhe ne fund me uje te ftohte. Kjo maske, e zbardh lekuren, zhduk njollat dhe i jep shkelqim fytyres.

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş