je ndryshe nga tjerat dhe aty shfaqet stella Stine - Bela (Teksti) Tekstet e kengeve me te reja shqip
Home » Art » Muzike » Shqip » Stine – Bela (Teksti)

Stine – Bela (Teksti)

Stine – Bela  (Teksti)

 

Bela

Mbremje latine ne bllok.
Dalim me miq edhe shok.
Sot tham ta ndryshojm.
Nga ku shkojm gjithmon.
Rutinen ndryshojm.

Nga nje got nga nje got.
Edhe qeshim me lot.
Sa bukur qenka sot.
Atmosfere e fort.

Dhe aty shfaqet stela. ✨
E quajn Ela me kacurela.
e bukur dhe bella.
Fillon e tregon.
sa sakt shpjegon.
Sa bukur sa bukur tregon.

Me therret te kercejm bashk.
Une s’di me kcy … nasht.
Po bie shi jasht.
Ne enderr te pash.

Ajo kthen koken per nje moment une i vjedh puthjen shpejt e shpejt.

Refreni (2 here)

Se je ndryshe nga tjerat.
ty trendafil te vjen era baby.
La buona Stella.
Perchè sei bella.
Ja pse vargjet ti kushtoj.

Kercen si braziliane.
loock -un si mexikane.
E mix-on kizomba latino amerikane.
Je krejt e pa pame.
i cmene dhe portalet.
Jetoe jetoe si ne party.

Shijon medeterane.
E ngren si peruane.
Po mendoj nty qe kur syt ti nuk mi ndave.
Zemer sje normale.
kohen krejt e ndale.
E di un e di une e di.

Zemer t du per veti per veti per veti.
Jo nuk na ndal as shteti as shteti jo.
Ashtu si valet e detit e detit.
Zemra per ty rreh dhe nuk ndalon.
Mendja per cdo cast ndjenjat mi shton.
Po du me kon me ty ashtu si ti don.
Ja pse kengen ta kushtoj.
Ja pse kengen ta kushtoj yesss.

Refreni (2 Here)

Se je ndryshe nga tjerat.
ty trendafil te vjen era.
La buona Stella.
Perce dei bella.
Ja pse vargjet ti kushtoj.

  
        
          

Komentoni