Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi qe ka. Shpjegimi i endrrave enderr
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi!

Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi!

Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi!

 

Ju ka ndodhur ndonjeher te shihni para ne enderr? A keni qene kurioz te dini kuptimin e kesaj endrre? Ne fakt te shikosh para ne enderr ka disa lloje shpjegimesh. Secili ne varesi te endrres. Ja disa shpjegime qe beni mire ti dini.

Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi qe ka. Shpjegimi i endrrave enderr

Shpjegimi i endrrave :

1.Nese ne enderr shihni se keni fituar para, do te thote se jeni te suksesshem.

Parate simbolizojne vetbesimin. Mbi te gjitha suksesin dhe vlerat. Nese ne enderr shihni sesi beni para, kjo dote thote se jeni njeri me vetebesim. Kjo eshte dicka shume e mire. Dhe per tu lavderuar tek ju.

2. Nese keni humbur para.

Ju po kaloni nje moment shume te sikletshem ne jeten tuaj. Ndoshta po ndiheni te dobet dhe nuk arrini te keni veten nen kontroll. Ose jeni ne kerkim te dickaje. Mbase ne kerkim te dashurise por refuzoheni. Apo edhe rastet kur ndiheni te nenvleresuar. Kur te tjeret ju kane vene pas kraheve.

3. Sikur nuk keni fare para.

Te shikoni enderr sikur portofoli juaj eshte bosh. Ose sikur nuk keni asnje leke per te blere dicka. Kjo enderr shihet kur je mbizoteron frika. Frike se po humbisni cfare keni ne jete. Jo vetem gjera materiale, por edhe njerez.

4. Sikur po vidhni para.

Nese jeni ne nje lidhje kjo enderr ju paralajmeron. Kujdes! Gjerat nuk po shkojne sikur duhet me ju te dy. Dashuria juaj eshte ne rrezik dhe mund te jeni edhe ne prag te ndarjes. Nese nuk jeni ne nje lidhje, do te thote se nje keqkuptim do ndodhe edhe ne shoqeri.

5. Te gjesh para ne rruge.

Kjo eshte forma me e shpeshte e endrres. Dhe me e keqja qe mund te shihni. Paralajmeron zenka. Sherr dhe mosmarrveshje me dike.

Te shikosh para ne enderr. Ja kuptimi qe ka. Shpjegimi i endrrave enderr

 

  
        
          

Komentoni