Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

 

Eshte bukur ti rregullosh diten dikujt. Ta besh te qeshe dhe ti besh diten. Ndaj nese akoma nuk keni gjetur ide te bukura iua ofrojme ne. Ketu do te gjeni disa tekste shume te lezetshme per te lumturuar dike.

Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

-Miremengjes ne kete rast nuk eshte vetem urim per te nisur diten. Eshte edhe nje sinjal per te te thene se e nis diten duke menduar per ty.

-Nuk ka rendesi nese do te jete kafe apo caj. Do te ndjej gjithsesi te njejten shije, per aq kohe sa do jem duke menduar per ty.

-Mbase ne jeten e meparshme ti ke qene nje filxhan kafeje, keshtu qe e kam te pamundur te nis diten pa ty.

-U zgjova! Me padurim pres te te shoh syte sot.

-Cdo moment me ty jane me te emblit qe kaloj.

-A mund te kem ty si mengjes sot? Te me vish ne krevat?

-E urrej cdo mengjes kur me duhet te te shkruaj per te thene miremengje. Do doja te mbyllja naten duke te pare ne sy dhe te zgjohesha duke te pare ty.. Faleminderit cdo gjeje qe te ben ty te ekzistosh. Ma ke ndryshuar jeten! Te dua!!

-Puthjet dhe perqafimet tuaja, jane drita e diellit qe me nevojitet.

-Mendimet e gezueshme jane kura me e mire per nje mengjes te pergjumur. Ne rastin tim me mjafton te mendoj per ty.

-Je endrra me e madhe qe me eshte realizuar. Ndihem me fat qe te kam per te te thene miremengjes.

Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

-Me ke zevendesuar ankthet e gjumit me endrra. Shqetesimet me lumturi dhe friken me dashuri.

-Jasteku im te urren!Ai e di qe do e tradhetoja cdo sekond me kraharorin tend.

-Po mendoja per dicka qe mund te me ngrohe ne mengjes. Keshtu qe me shkoi mendja tek ti.

-Mund te jete duke rene jashte, por qiejte e mi i ndriqon ti.

-E dua diellin sepse cdo mengjes me ndriqo dhomen. Duke me zgjuar te shijoj diten me njeriun me te mrekullueshem qe njoh.

-Pse u gdhi kaq shpejt…. Desha me shume kohe te enderroj me ty.

-Eshte thjesht nje mengjes i bukur kur e di se te kam ty.

-Te gjitha vajzat marrin shume gjera me vete kur dalin nga shtepia. Une te marr ty ne zemer dhe me mjafton.. Te dua me shume se cdo gje.

-Je 1000001 arsyet e mia per te qene njeriu me i lumtur ne univers.

Menyra te lezetshme per ti thene miremengjes dikujt.

  
        
          

Komentoni