Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Ide stilistesh.
Home » Si Behet » Mode » Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.


Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

Shen Valentini erdhi. Ka edhe pak dite qe na ndajne nga kjo feste. Te dashuruarit e marrin shume seriozisht dhe me te drejte. Ndaj nese akoma nuk e keni vendosur cfare te vishni ja po iu sugjerojme disa menyra. Me keto mundesi do te dukeni shume klass dhe mbi te gjitha do te terhiqni vemendje. (Gje qe femrave iu pelqen shume). Hidhuni nje sy :

  • Sigurisht qe ngjyra e kuqe do ju shkoje. E mbi te gjitha eshte edhe simboli i dashurise. Nese nuk ndiheni bukur ne te kuqe, duhet te pakten nje aksesor ta keni ne ate ngjyre. Fustan i shkurter i kuq… Nje mundesi e bukur per tu dukur me hijeshi.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

  • Kombinimi i ngjyres se kuqe me xhinsen. Nese zgjidhni nje bluze te kuqe xhinset duhet te jene me ngjyre te celet. Nderkohe qe do dukeshit shume bukur me fustan te kuq dhe xhakete xhinsi.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

  • Bluze e kuqe me xhinse te bardha. (Edhe anasjalltas).  Do dukeshit bukur me kemishe ose edhe me bluze te lirshme te kuqe. Ndersa pantallonat e bardha nuk dalin asnjehere nga moda.

  • Nderkohe qe eshte bukur te kombinosh edhe bluzen e bardhe dhe pantallonat e bardha me nje xhakete te kuqe dhe kepuce te kuqe. Aksesoret ndihmojne gjithashtu ne kombinim. Eshte ide e mire edhe kjo….

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

 

 

 

  • Nese doni te largoheni nga ngjyra e kuqe ju sugjerojme vishnjen e erret. Ide e mire eshte edhe veshja prej lekure. (Sigurisht nese trupi juaj e pranon). Ideja eshte tek fustanat ne lekure. Ose edhe kombinimi i fundit me ndonje bluze te lehte. Ja nje ide.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Ide stilistesh.

  • Fustan i bardhe. Asnjehere nuk do dukeni keq, e sidomos nese e kombinoni ne kepuce te kuqe. Nuk flasim per fustana klasik. Nje ide eshte kjo…

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Ide stilistesh.

  • Fustani i zi ju nxjerr gjithmone nga situata. Edhe nese e keni veshur shpesh mund te beni nje kombinim te lezetshem me te kuqen. Gjithsesi do te dukeni shume bukur. Ja dy ide per kete stil.

  • Fundet me bel te gjate ju ndihmojne ne keto raste. Sidomos nese eshte edhe stil veref.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Ide stilistesh.Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit. Ide stilistesh..

  • Fustan ngjyre krem. Sigurisht qe kombinimi ideal do te jete edhe me cizme te gjata mbi gju.

Si duhet te visheni mbremjen e Shen Valentinit.

 

  
        
          

Komentoni