Ermal Fejzullahu - Pa mu (Teksti) Tekste kengesh shqip
Home » Art » Muzike » Shqip » Ermal Fejzullahu – Pa mu (Teksti) Tekste kengesh shqip

Ermal Fejzullahu – Pa mu (Teksti) Tekste kengesh shqip

Ermal Fejzullahu – Pa mu (Teksti)

Tekste kengesh shqip.

Ermal Fejzullahu - Pa mu (Teksti) Tekste kengesh shqip

I vetem un sot me zemer ne duar.
I mbylla syt dhe vetem mendoj.
Je vetem ti njesoj si un apo ndoshta un gaboj.
Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal.
E mbushe jeten time plot me premtime.
Dhe asnjihere un sdo ta fal.

Refreni :
A ja vlen verteten ta pranoj,
cdo dit un po vuaj.
Si mund ta pranojme sonte te dy,
te jemi te huaj.
Un pranoj me shpirt un kto qe bej edhe pse po vuaj,
por une te verteten se pranoj.
Ti vetem pa mu aa…

Shpesh e mendoj kur te thot te dua.
A e ndjen si un njesoj.
Kjo ndjenje e fort me ben te vuaj.
Edhe pse un se pranoj.
Sa gabime,perqafime gjithmon un ty ti kam fal.

E mbushe jeten time…

Plot me premtime….

Dhe asniher un sdo ta fal aa..

Refreni :

A ja vlen verteten ta pranoj,
cdo dit un po vuaj.
Si mund ta pranojm sonte te dy,
te jemi te huaj.
Un pranoj me shpirt un kto qe bej edhe pse po vuaj,
por une te verteten se pranoj.
Ti vetem pa mu aa…

Sa gabime perqafime gjithmon un ty ti kam fal.
E mbushe jeten time plot me premtime.
Dhe asnjeher un sdo ta fal.

Refreni:
A ja vlen verteten ta pranoj,
cdo dit un po vuaj.
Si mund ta pranojm sonte te dy,
te jemi te huaj.
Un pranoj me shpirt un kto qe bej edhe pse po vuaj,
por une te verteten se pranoj.
Ti vetem pa mu aa…

  
        
          

Komentoni