Alcatel Pixi 4. Telefon ne super cmim. Oferte speciale.
Home » Si Behet » Telefoni » Alcatel Pixi 4. Telefon ne super cmim. Oferte speciale.

Alcatel Pixi 4. Telefon ne super cmim. Oferte speciale.

Alcatel Pixi 4. Telefon ne super cmim.

Oferte speciale.

Alcatel Pixi 4 eshte telefon ekonomik, por kjo nuk do te thote qe nuk eshte i mire. Per perdoruesit normal qe duan thjesht te flasin dhe te kene dicka me shume, ky eshte telefoni i pershtatshem.

Alcatel Pixi 4. Telefon ne super cmim. Oferte speciale.

 1. Viti i prodhimit : 2016
 2. Frekuenca : 2G/ 3G/ 4G
 3. Permasat : 165 x 83.8 x 8.3
 4. Karta Sim : Po
 5. Kamera : 8 Megapiksel
 6. Selfie Kamera : 5 Megapiksel
 7. Ekrani : 6 Inch
 8. Rezolucioni : 720 x 1280 piksel
 9. Sistemi operativ : ANDROID
 10. Chipset : Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210
 11. Procesori : Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7
 12. Grafika : Adreno 304
 13. Bateria : Li-Ion 2580 mAh
 14. Memorie : 8 Gb
 15. Ram : 1 Gb
 16. Memorie shtese : 32 Gb
 17. Modeli i kartes : Micro SD
 18. Radio : PO
 19. WiFi : 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 20. GPS : PO
 21. USB : microUSB v2.0
 22. Bluetooth : PO

Nese keni nje SmartPhone qe ju pelqen mos u nxitoni. Na pyetni edhe ne. Mund te ju japim nje cmim me te mire se cdo dyqan tjeter. Na tregoni qytetin ku banoni dhe ne ju tregojme bashkepunetorin tone ne qytetin tuaj.

Nese ju keni nje telefon te tille, ndani eksperiencen tuaj me ne. Lini mesazhin tuaj. Keshtu ndihmoni edhe te tjeret qe ta dine se cfare po blejne.

Na tregoni qytetin ku jetoni. Ne ju dergojme ne dyqanin e qytetit tuaj, dhe ju e blini ate me nje cmim te ndryshem. Mjafton qe te referoheni qe jeni nga www.sibehet.com.

Na ndiqni ne :

Facebook : www.facebook.com/sibehet

Instagram : www.instagram.com/sibehet

Mund te perfitoni nga oferta online duke na ndjekur ne rrjetet sociale. Mjafton te beni Like faqes ne Facebook apo Instagram dhe cdo njoftim i ri del edhe ne murin tuaj.

  
        
          

Komentoni