Home » Si Behet » Mode » Deshironi te dukeni gjithmone bukur? Atehere ndiqni keto keshilla.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur? Atehere ndiqni keto keshilla.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur? Atehere ndiqni keto keshilla.

Eshte psikologjia e femres e formuar ne menyre te tille qe kerkon vemendje. Nese duhet ta themi ndryshe, kerkon gjithmone te duket mire. Por kjo nuk do te thote se e arrin. Te qendrosh ne stil dhe koherente mbetet edhe pak e veshtire. Disa blogere mode kane arritur te zbulojne nje sekret.

Si mund te dukem bukur gjithmone?

 Duke ndjekur hapat dhe keshillat e meposhtme do arrini te dukeni shume bukur.

 • Pergatitu ne momentin e fundit.

 • Nese do te dalesh me shoqeri ose me partnerin vendos ne moment te fundit se si do te behesh. Kjo do te beje te ndihesh mire me veten dhe te pelqehesh.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Perputhu me veshjen ndaj motit.

 • Te vishesh shume holle, ne nje mbremje te ftofte do te beje te dukesh qesharake.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Veshjaduhet te pershtatet me vendin.

 • Shiko ambjentin nese te duhen taka, apo kepuca te sheshta.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Vish rroba qe te pershtaten me masen e trupit.

 • Dicka e ngushte do te bente te dukeshe shume keq.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Vendos bizhu.

 • Edhe pse te vogla verehen.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Jepi vemendje nje aksesori.

 • Nje shall, ose nje rryp, mund te japin shume hijeshi.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Mos vish materiale falce.

 • PSh disa lloje copash kane dale me kohe nga moda. Mos i vish me, edhe nese ato kohe me pare kane kushtuar goxha. Tashme jane falce. Fakti qe te peqlen shume nuk e ben te jete e pranueshme per eventin ku do jesh.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Kujdes kombinimin e ngjyrave.

 • Nuk duhet te dalesh si ngjyrat e ylberit ne nje takim serioz. Perpiqu te kombinosh me detaje.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • kombinime te quditshme?

 • Te bejne jashte mode. Mos bej qudi edhe nese perqeshesh. Prandaj kujdes me kombinimet.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 • Zgjidh te brendshmet e duhura.

 • Te mos japin forma ne trup. Sidomos forma e mbathjeve qe do te prese vithet. Ose sytjenat qe do te bejne shpinen te duket forma forma.

Deshironi te dukeni gjithmone bukur Atehere ndiqni keto keshilla.

 

 Ketu u paraqitem edhe disa keshilla mode. Duke i njdekur keto keshilla asnjehere nuk do te ndiheni keq. Duke u pershtatur me ambjentin e me kohen, do keni nje paraqitje te lakmueshme.

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş