Home

Áldja eredményesen Rendellenesség férfi kajak négyes 2018 szeged Gyengéd Különbség smink

Baj lett volna a csúcsforma - Hüttner elégedett a kajak-kenu vk-n  látottakkal | M4 Sport
Baj lett volna a csúcsforma - Hüttner elégedett a kajak-kenu vk-n látottakkal | M4 Sport

Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő magazin

A számítógép rabja volt, mára kajakvilágbajnok lett

Hat éremmel folytatták a magyar versenyzők a szegedi világkupát | M4 Sport

A női kajaknégyes olimpiai számban, Bodonyi Dóra 5000 méteren lett  világbajnok
A női kajaknégyes olimpiai számban, Bodonyi Dóra 5000 méteren lett világbajnok

Kajak-kenu: elégedettség kis hiányérzettel - Infostart.hu

Hét magyar érem, közte három arany a szegedi kajak-kenu világkupa szombati  döntőiben
Hét magyar érem, közte három arany a szegedi kajak-kenu világkupa szombati döntőiben

Szeged.hu - Szegedi kajak-kenu világkupa: tesztüzem a férfi kajak  négyesnél; minden számban indul magyar hajó
Szeged.hu - Szegedi kajak-kenu világkupa: tesztüzem a férfi kajak négyesnél; minden számban indul magyar hajó

Szeged.hu - Nádas Bence: a négyes kvótaszerzése a legfontosabb idén

Kajak-kenu pótkvalifikáció: már csak egy kvóta hiányzik | JochaPress.hu

Kajak-kenu-vb: nagyon fontos ötödik hely a férfi kajaknégyestől -  SportFaktor
Kajak-kenu-vb: nagyon fontos ötödik hely a férfi kajaknégyestől - SportFaktor

Index - Sport - Két vk-arany és hat érem kajak-kenuban szombaton

Kajak-kenu vb: világbajnok a női négyes és Bodonyi Dóra! | Szeged Ma

A női kajaknégyes 13 ezreddel nyerte a világbajnoki aranyat - További  magyar érmek is születtek a zárónapon - Hazai sztár | Femina
A női kajaknégyes 13 ezreddel nyerte a világbajnoki aranyat - További magyar érmek is születtek a zárónapon - Hazai sztár | Femina

Már az első oltás után elindultak Dél-Afrikába a magyar kajak-kenusok |  Magyar Hang | A túlélő magazin
Már az első oltás után elindultak Dél-Afrikába a magyar kajak-kenusok | Magyar Hang | A túlélő magazin

Kajak-kenu vb: az utolsó nap Szegedről - NSO

Aranyos magyar lányok a kajak-kenu világbajnokságon | JochaPress.hu

A női kajak négyes... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Index - Sport - 22 éve várt aranyérem a vb-n, a kajakos Kopasz Bálint nyerte

Tokió 2020: a hetedik helyen zárt a magyar férfi kajak négyes - NSO

Erős csapat indul a kajak-kenu Eb-n - Infostart.hu

Kajak-kenu OB: Kammerer Zoltán 44 évesen lett újra bajnok, 2+1 szegedi  aranyérem is született csütörtökön – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu OB: Kammerer Zoltán 44 évesen lett újra bajnok, 2+1 szegedi aranyérem is született csütörtökön – Szegedi hírek | Szeged365

Bodonyi Dóra és a Csipes–Medveczky-duó is aranyérmes - Hír TV

A kajaknégyes tartalékolt, a 17 éves lány rutint akart szerezni, de éremmel  távozott
A kajaknégyes tartalékolt, a 17 éves lány rutint akart szerezni, de éremmel távozott