Home » Archive by categoryFillimi

Samanta Karavella – E jotja (Teksti)

Samanta Karavella - E jotja (Teksti)
Yeye Kudo qe shkoj  Je afer meje  Ose folem ose leje  Mke ra nsy pom bon me menu kush je  Yeye  Ti e din ca po du prej teje  Tnjejtin sen qe don prej meje  Pse ma heret sjena pa asnejher na dy  Ti pom shikon e syt...
Lexoni me shume

Helmimi nga ushqimet, si te mbroheni ne keto dit te nxehta.

Helmimi nga ushqimet, si te mbroheni ne keto dit te nxehta.
Higjiena Për të shmangur helmimin, është mirë të sanitizohen vendet ku janë ruajtur produktet dhe pajisjet e gatimit, të tilla si takëmet, pjatat dhe kontejnerët. Lani duart kryesisht pas prekjes së frutave dhe perimeve të blera ose trajtimit të ushqimeve të llojeve të ndryshme. Ndryshoni shpesh peshqirët e...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  October 2018
  M T W T F S S
  « Sep    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031