Home » Studenti Online » Archive by categoryDega Gazetari

Depresioni social. Cfare po ndodh me shoqerine shqiptare?

Depresioni social. Cfare po ndodh me shoqerine shqiptare?
Depresioni social. Cfare po ndodh me shoqerine shqiptare? Cfare eshte depresioni ? Depresioni eshte nje gjendje e cila ndikon drejtperdrejte ne mireqenie. Disa teori thone qe depresioni eshte dicka e trashegueshme. Gjetja dhe prania e disa gjeneve te tilla, kalohen nder breza. Gje qe ben qe depresioni te...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031