Home » Studenti Online » Archive by categoryDega Filozofi

Thenie te mencura nga njerez te famshem.

Thenie motivuese Thenie te mencura nga njerez te famshem.
Thenie te mencura nga njerez te famshem. Asgje nuk eshte e pamundur, nese i thua vetes se eshte e mundur. —Audrey Hepburn Kam kuptuar se njerezit do te harrojne cfare ti the, do te harrojne cfare ti bere. Por asnjehere nuk do te harrojne si i bere te ndihen. —Maya...
Lexoni me shume

Përse i duam narcistët. (Njerezit qe duan veten)

Përse i duam narcistët. (Njerezit qe duan veten) kërkimet e ndryshme psikologjike Karakteristikat e narcisteve Psikologji egocentrizmi
Përse i duam narcistët. (Njerezit qe duan veten) Narcistët fillimisht na joshin për mënyrën si janë… Por kjo lloj joshje nuk zgjat shumë. Karakteristikat e narcisteve : Ato janë njërës shumë të çuditshëm. Janë egocentrikë dhe kanë një dashuri të tepruar me veten, arrogantë, “shfrytëzues”,megjithatë narcistët na tërheqin...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031