Me te rejat

Home » Archive by category "Historia ime"
 • Endrra ne sirtarin tim…

  Nje mal me endrra. Ose me mire nje jete e tere me endrra. Iluzione, qe truri i prodhon me apo pa dashje, por qe ato...
 • Shoket…Historia jone.

  Me se fundi kam vene gjerat e jetes sime ne vije… Keto ishin fjalet e tua. Cuditerisht une nuk u merzita. Perkundrazi nje drithme lumturie...
 • I dashur mik…(Monolog)

  I dashur mik. Nese do te dish a jam mire, do te pergjigjem me nje “po”. Nuk ka ndryshuar asgje tek une. Kam buzeqeshje, kam...
 • Njerez me ndjenja apo …MONOLOG.

  Me fal. Shume here dua te uleras fort duke dashur te tregoj keqardhje per paaftesine time. Ndoshta jane momente te cilat njeriu eshte destinuar te...
 • Momente…

  Ndodh disa here qe me vetedije te plote truri yne krijon nje imazh sipas deshires se tij. Mendja dhe shpirti ne ate moment dobesie besojne...
 • Trendafil.

  I dua trendafilat. Sa here kaloj ne oborrin tim nuk e humbas rastin te sodis bukurine e tyre e shume here te thith aromen qe...
 • Kur ti me mos te jesh…

  Syte me nuk shikojne asgje perpara. E kam thene shume here dhe do e them serish. E dashuroj naten. Me jep mundesine te flas me...