Home » Archive by categoryDega Ekonomi-Finance

Çfarë përfshin paketa e programeve MICROSOFT OFFICE 2013?

Çfarë përfshin paketa e programeve MICROSOFT OFFICE 2013?
Çfarë përfshin paketa e programeve MICROSOFT OFFICE 2013?   Paketat e reja të programeve Microsoft Office 2013 përfshijnë tërësinë e programeve bazë aplikative kompjuterike. Këto programe të cilat ndihmojnë në kryerjen shpejt dhe lehtë të detyrave komplekse  që hasen në zyrë apo shtëpi. Paketa e programeve Microsoft Office...
Lexoni me shume

Fondet private të investimeve në Shqipëri

Fondet private të investimeve në Shqipëri
Fondet private të investimeve në Shqipëri.   Një fond investimi është një mënyrë e mbledhjes së kapitalit me ofertë publike që i përket investitorëve të shumtë. Ky kapital i mbledhur përdoret për të blerë letra me vlerë në mënyrë kolektive, ku çdo investitor ruan pronësinë dhe kontrollin e...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031