Home » Art » Archive by categoryFotografi

Natyre 2016 , fotografi nga Vlash Gjergji

bukurite e natyres
Natyre 2016 fotografi nga Vlash Gjergji Peisazhe nga vende te ndryshme te Shqiperise, por edhe nga bota. Keni pasion pas fotografise dhe videos ? Na dergoni materialet tuaja ne admin@sibehet.com dhe ne do ti publikojme ato ne nje slideshow. Mirepresim kedo qe ka deshiren dhe pasionin per te bere dicka...
Lexoni me shume

Fantazi nga “Sara Cengu” . Talente te reja ne fotografi.

fantazi dhe talent. fotografi nga sara cengu . si behet 10
Fantazi nga “Sara Cengu” . Talente te reja ne fotografi. Fantazi e shfrenuar… Sara Cengu ka gjetur menyren e saj te shprehe talentin perpara aparatit fotografik. Nese fantazia e Sara Cengut permbush nevojat tuaja profesionale per te bere nje set fotografik, atehere  kontaktojeni duke klikuar KETU . Keni pasion pas fotografise...
Lexoni me shume

Fotografi nga Kosmonova. Veriu i Shqiperise.

valbone pushime receta gatimi psikologji seks dashuri 20
Fotografi nga Kosmonova. Veriu i Shqiperise   Keni pasion pas fotografise dhe videos ? Na dergoni materialet tuaja ne admin@sibehet.com dhe ne do ti publikojme ato ne nje slideshow. Mirepresim kedo qe ka deshiren dhe pasionin per te bere dicka te bukur. Kjo mund te ndikoje edhe per te ardhmen...
Lexoni me shume

Fotografi nga AlbaClub

amorgos_lule_facebook_receta_gatimi_dashuri_seks_bileta_avioni_pushime_ne_dimer_21
AlbaClub Fotografi nga AlbaClub te marra ne vende te ndryshme jashte Shqiperise. Keni pasion pas fotografise dhe videos ? Na dergoni materialet tuaja ne admin@sibehet.com dhe ne do ti publikojme ato ne nje slideshow. Mirepresim kedo qe ka deshiren dhe pasionin per te bere dicka te bukur. Kjo mund te...
Lexoni me shume

Fotografi nga Vlash Gjergji

Vlash Gjergji eshte nje talent i apasionuar pas fotografise. Imagjinata e tij sjell tek ne disa fotografi te thjeshta por me domethenie. Fotografite i kemi pergatitur ne nje slideshow. Mjafton te klikoni mbi nje nga fotografite, dhe pastaj klikoni mbi butonin Play. Ose mund ti kaloni fotografite nje nga...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031