Home » Articles posted by admin

Recel qershie i pergatitur ne kushte shtepiake..

Recel qershie i pergatitur ne kushte shtepiake..
Si te pergatisni Recel qershie. Perberesit: 2 kg qershi 600 gr sheqer 1 kokerr limon   Pergatitja: I lajme qershite ne uje te bollshem dhe ju heqim berthamat. (Nje menyre e lehte per te hequr berthamat e qershive eshte me ndihmen e nje pipze per te pire) I...
Lexoni me shume

Gjerat qe nuk duhet te ja thoni dikujt qe agjeron.

Gjerat qe nuk duhet te ja thoni dikujt qe agjeron.
  Ramazani eshte muaji i nente ne kalendarin Islam, gjate te cilit myslimanet perreth botes agjerojne nga lindja deri ne perendim te diellit. Kjo eshte nje sakrifice qe myslymanet e bejne me vetedije te plote. Me deshiren qe te ndjejne njelloj sic ndihen te gjithe te varferit cdo...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031