Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.
Home » Si Behet » Mode » Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Makiatoja eshte pija e preferuar e te gjitheve ne. Eshte e veshtire ti rezistojme nje makiatoje te ngrohte ne mengjeset pertace. Trendi i koheve te fundit eshte berja art ne filxhanin e makiatos.

Eshte shpikur ne Kine nje paisje qe shnderron shkumen e qumeshtit ne foton tuaj, mbi makiato. Madje shume shpejt do te mberrije ne Europe. Ajo quhet Ripples dhe kushton 1300 dollare.

Kjo paisje e rikthen shkumen ne imazh por jo vetem. Ju mund te hidhni edhe frazen tuaj te preferuar ne te. 
Tingellon kendshem apo jo? Duhet ta provoni ta keni nje paisje te tille.

 

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

Te pish makiato me fotografine tende. Edhe kjo u be e mundur.

 

  
        
          

Komentoni