Kangbin Lee
Home » Fillimi » Makiato te tilla nuk keni pare dhe vec nese shkoni ne Korene e jugut do ti shihni.

Makiato te tilla nuk keni pare dhe vec nese shkoni ne Korene e jugut do ti shihni.

Kafe makiato eshte nder me te kerkuarat dhe me te preferuarat per te gjithe. Arsyeja nuk ka pse te kerkohet sepse dihet tashme qe kafeja eshte pija me e kerkuar ne bote. Te gjithe e duam nje filxhan kafe te shijshme ne mengjes, apo ne pushimin e drekes. Dhe perseri duam ta mbyllim mbremjen perseri me nje kafe. Sigurisht te berit kafe, tashme po merr edhe emertimin art.. 
Shume bar-man e kane marre shume seriozisht dizenjimin e nje makiatoje ne menyre te vecante.
Me poshte keni nje rast konkret.

Behet fjale per Kangbin Lee dhe eshte nje nga personat me te kerkuar ne Korene e Jugut. Kjo per arsye se kafete e tij jane thjeshte ndryshe. Teper te vecanta dhe te paperseritshme.

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Trendi dhe mania e tij po rritet shume kohet e fundit.

Ai mundet te personalizoje filxhanin e kafese ne ikonen e nje figure personazhi kukullash. Mund te beje nje princeshe. Nje monster, por edhe vete pikturen e Van Ghog. Ju duket e pamundur?? Epo kemi fakte… Hidhini nje sy galerise me veprat e makiatos qe ky person mundet te beje.

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni
Makiato te tilla nuk keni pare dhe nese shkoni ne Korene e jugut i shihni

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş