Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

1. Ajo e cila urren shoqet e veta.

Femrat kane e kane ne natyre te jene me shume xheloze sesa meshkujt. Zakonisht ato jane xheloze edhe per miket e tyre. E nese njera prej tyre ka patur nje arritje kohet e fundit, ajo do nise te flase keq per te. Madje  ajo nxjerr edhe sekretet e saj sa here qe ka mundesi.
A jeni kurioz perse ato vazhdojne te jene mike?? Arsyeja eshte e thjeshte : Ju duhen like e komente neper foto. Fatkeqesia ne kete mes eshte se shoqja asnjehere nuk do e marre vesh se ajo mikja e mire e urren.
Nese e dashura juaj e ben kete gje, atehere mos u zhgenjeni kur sekretet e tua ti marrin vesh te gjithe.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

2. Femer e mbytur ne komplekse.

Ajo njehere do njehere nuk do. Nje dite deshiron te dilni  hapur bashke, nderkohe diten tjeter te lutet qe ti mos i thuash njeriu se jeni bashke. Nje dite deshiron qe te qendroje me ty, e diten tjeter deshiron te jete vetem. Ajo nuk e pranon dot faktin se ti je ne pune. Fut hundet ne gjerat e tua, dhe nuk te le te qete. Nuk deshiron te kaloje kohe me familjen tende. Diten tjeter ajo ankohet qe ti nuk e merr te dilni pa te. Nese keni nje femer te tille, largojeni nga jeta juaj.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

3. Femra e cila eshte shoqe me te gjithe.

Askush nuk mund te jete mire me te gjithe. Madje nuk eshte mire te jesh mike me gjithe dynjane. Zakonisht as motrat nuk merren vesh mire me njera tjeteren. Si mundet nje femer te mendoje dhe te marre mendimet e te gjitheve. NUk eshte e lehte te jesh e mira e te gjitheve. E nese kjo ndodh atehere do te thote se ajo eshte disi fallco.
Nese ka shume shoqeri, nuk do te thote se ajo duhet te mendoje per te gjithe. Mjafton te kujdeset per punet e saj. Nuk eshte as etike qe nje femer te jete gjithmone prane tek te gjithe.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

4. Ajo mendon se eshte me e mira.

Ne nje fare menyre kjo eshte mendjemadhesi. Nese ajo mendon se eshte me e mira eshte mesuar te kete gjithcka. Keshtu do te behet e padurueshme dhe e merzitshme. Ndaj beni mire te mos merreni shume me te. Do behet shume acaruese dhe kerkuese. Duke menduar se eshte me e mira, ajo kerkon maksimumin ecdo gjeje.

Meshkuj, nese ne jeten tuaj keni nje femer te tille, largojeni menjehere.

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş