Artikuj te sotem

Upss.. Vajza si ju duken sandalet pranvere-vere 2017??

Upss.. Vajza si ju duken sendalet pranvere-vere 2017??

Upss.. Vajza si ju duken sandalet pranvere-vere 2017?? Me ardhjen e pranveres erdhen edhe modat e reja. Keto kohe kane dale ne treg modelet me te reja te rrobave. Nderkohe qe sapo u publikuan materialet e para dhe modelet e sandaleve per femra. Sfilata u mbajt sigurisht nga profesionistet e …

Lexo me shume

Si te lash xhinset pa ju humbur ngjyren.

Si te lash xhinset pa ju humbur ngjyren. mos perdorni sapun disa keshilla

Si te lash xhinset pa ju humbur ngjyren. Xhinset jane rroba qe vjeterohen me shpejt se cdo gje tjeter. Kjo per arsye se pas cdo larje ato fillojne te humbin ngjyren. Ato fillojne te zbehen dhe pas disa larjeve do te duken shume te perdorura. Por cfare duhet te bejme …

Lexo me shume

Gurabije me bajame. Gatime te ndryshme.

Gurabije me bajame. Gatime te ndryshme.

Gurabije me bajame. Gatime te ndryshme. Perberesit : 1 Filxhan caji bajame  Nje filxhan e gjysem caji me gjalp  Gjysem Filxhani caji sheqer 1 Veze Nje filxhan kafeje leng portokalli 5 Filxhane caji miell 2 Luge kafeje vanilje 1 Luge te vogel puder pjekjeje Sheqer pluhur per siperfaqen. (Nese deshironi) Pergatitja …

Lexo me shume

Lepur comlek. Receta gatimi tradicionale.

Lepur comlek. Receta gatimi tradicionale.

Lepur comlek. Receta gatimi tradicionale. Perberesit : 1 Lepur te prepe ne copa 1 kg qepujka tevogla 2 thelpinj hudher Gjysem filxhan caji vaj ulliri 2 Qepe 2 Luge gjelle salce domate 4 Gjethe dafine Krip,piper 2 domate 2  Filxhane caji vere e kuqe 1 Filxhan uthull Pergatitja : Si fillim …

Lexo me shume

Te pasme bombastike ne menyre natyrale ne shtepi.

Te pasme bombastike ne menyre natyrale ne shtepi. Aktivitet fizik Perime

Te pasme bombastike ne menyre natyrale ne shtepi. Trend i koheve te fundit u bene te pasmet e medha. Madje te gjithe vip-at arriten te kompletohen me to duke bere nderhyje kirurgjikale. Kjo sipas tyre ishte metoda me e shpejte dhe me efikase. Nderkohe qe po te shkosh neper palestra, …

Lexo me shume