Artikuj te sotem

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke.

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. menyra e pergatitjes Lajthi

Veze prej cokollate. Embelsire per Pashke. Per Pashke nuk ka shume lloje embelsirash tradicionale. Por ju mund te krijoni dicka te shijshme dhe te bukur per vete dhe familjen tuaj. Nese keni pare neper markete ka shume lloje vezesh prej cokollate qe shiten. Ju nuk keni nevoje ti blini ato …

Lexo me shume

Mesazhe urimi per Pashke.

Mesazhe urimi per Pashke. Urime per Pashke. per shume mot Pashket ringjallja e krishtit

Mesazhe urimi per Pashke.   “Duke te dëshiruar paqe, bekim, mbaresi dhe mbi te gjitha pranine e Zotit ne jeten tende te perditshme. Te uroj nga shpirti Gezuar Pashket ! Zoti te bekofte me begatine e vet!” “Paqja, bekimi, lumturija, harmonija, falja dhe dashurija mbreterofshin ne familjen tende. Per shume mot PASHKET…KRISHTI U …

Lexo me shume