Artikuj te sotem

Oriz me domate. Receta gatimi.

Oriz me domate. Receta gatimi.

Oriz me domate. Receta gatimi. Perberesit : 2 gota oriz 2 domate domate 1 qepe e thate 5 thelpinj hudher 4  gota uje Spec djeges 1 limon 1 filxhan kafeje vaj kripe Pergatitja : Si fillim duhet te vini ne blender qepen dhe domatet e pastruara mire. Bluajini teresisht. Vini nje …

Lexo me shume

Si te mbash atletet gjithmone te bardha.

Si te mbash atletet gjithmone te bardha. atlete te bardha largoni njollat

Si te mbash atletet gjithmone te bardha. Atletet e bardha jane gjithmone te preferuara. Jane lehtesisht te kombinueshme por edhe komode. Ne asnje garderobe nuk kane munguar as nuk do mungojne ato. Por jane te bukura per aq kohe sa mbeten te bardha. Kur fillojne te humbin ngjyren nuk jane …

Lexo me shume

Tori ft. Elinel – Eja (Teksti)

Tori ft. Elinel - Eja (Teksti) Se sa t'osht vet jeta

Tori ft. Elinel – Eja  (Teksti) Tori : Eja… Ne perralla nashti eja… Sonte eja… Eja… Du me kon un me ty eja T’lutna eja… Eja… Fjalt i harrove ti pak si shpejt, E theve zemren ti pak si shpejt. Se ti je shkaktar i lotve t’mi Zani yt m’sillet …

Lexo me shume

Jeni te martuar?? Hidhini nje sy ketij artikulli.

Jeni te martuar Hidhini nje sy ketij artikulli. dhurata pervjetori

Jeni te martuar?? Hidhini nje sy ketij artikulli. Pervjetoret qe duhen kujtuar me patjeter. Dhuratat dhe simbolet e viteve të marteses. Cdo vit ka nje simbol.  Viti i pare i marteses shihet si viti me i embel. Ajo periudhe qe nuk do te keni probleme fare. Ndaj quhet Pervjetori i …

Lexo me shume

Si te nxirrni nga gishti unazen qe ju ka ngecur.

Si te nxirrni nga gishti unazen qe ju ka ngecur.

Si te nxirrni nga gishti unazen qe ju ka ngecur. Nje aksesor shume i rendesishem per vajzat jane edhe unazat. Ata jane te pelqyeshme dhe shume te perdorura. Ndodh ndonjehere qe ato te bien ngushte dhe te mos dalin nga dora. Kjo sepse mund te mos jete numri jone dhe …

Lexo me shume

Lodhja pranverore. Si mund ta menjanoni.

Lodhja pranverore. Si mund ta menjanoni. Dritherat integrale Farat chia Shpargu

Lodhja pranverore. Si mund ta menjanoni.   Me ardhjen e pranveres njerezit behen me te lumtur. Nata behet me e shkurter dhe kjo i ben ta shijojne diten ne maksimum. Nderkohe qe fillojne te shfaqen edhe disa probleme te vogla te cilat jane : Lodhje. Humbje fuqie. Deshire per te …

Lexo me shume