Artikuj te sotem

Kuzhina mesdhetare. Fergese me perime dhe kos.

Kuzhina mesdhetare. Fergese me perime dhe kos.

Kuzhina mesdhetare. Fergese me perime dhe kos.   Perberesit : 5-6 speca 5-6 qepe te njoma, 3-4 kokrra domate, 500 gr gjize, 200 ml kos, 1 tufe majdanoz te fresket, kripe, piper vaj ulliri Pergatitja : Specat i pastrojme nga farat dhe i leme menjeane. Ne nje ene bashkojme gjizen dhe kosin. …

Lexo me shume

Cfare e ben nje njeri te lumtur?

Cfare e ben nje njeri te lumtur gjera te vogla

Cfare e ben nje njeri te lumtur? Lumturia ekziston ne gjera te vogla. Sado te perpiqesh ndonjehere te kesh gjithcka do te mungoje lumturia e brendshme. Ajo eshte dicka qe nuk injektohet. As nuk blihet. E as nuk shtohet me shtimin e luksit. Shum persona e gjejne lumturine ne gjeste e …

Lexo me shume