Artikuj mujor

Cfare ju pengon te flini ne mbremje?

Cfare ju pengon te flini ne mbremje Kafe ne mengjes ushqimet me gaz

Cfare ju pengon te flini ne mbremje? Keni probleme me gjumin? Nuk mund te flini shpejt ne mbremje? Atehere pergjigjia eshte : Nderroni menyren e ushqyerjes. Cfare duhet te shmangni qe te flini te qete ne mbremje :   Ushqimet pikante. Hudhër, specat dhe piperi jane shume te shijshme. Madje disa nuk …

Lexo me shume

Si behet pica. Receta gatimi.

Si behet pica. Receta gatimi. Perberesit per salcen Proshute

Si behet pica. Receta gatimi. Perberesit : Gjysem kg Miell farina 1 Gote uje te vaket Pak maja buke Kripe 1 Luge gjelle vaj misri Perberesit e salces : 500 gr Salce  1 Qepe (te prere imet) 2 Thelpinj hurdher (te prere imet) Rigon, krip, piper te kuq Vaj ulliri Perberesit per siperfaqen …

Lexo me shume

Te genjesh veten. Duhet apo nuk duhet??

Te genjesh veten. Duhet apo nuk duhet??Kur duhet te genjejme te genjesh veten

Te genjesh veten. Duhet apo nuk duhet?? Me mire e verteta e hidhur se genjeshtra e embel!! Ne fakt jo gjithmone eshte keshtu fatkeqesisht….. A e dini se ndonjehere eshte shume mire te genjesh (veten).. Po pikersiht sic e lexuat. Te genjejme veten! Behet fjale per genjeshtra te cilat na duhet …

Lexo me shume