Home » Studenti Online » Dega Psikologji » A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje?

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje?

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje?

 

Meshkujt gjithmone behen kurioz kur behet fjale per tog fjaleshin : Femra-Vetem. Eshte disi provokues ky mendim. Ndonese jo gjithmone ka dicka (‘te piset’) te mendohet, mendja shkon gjithmone aty. Eshte pak e cuditshme ne fakt kjo pjesa. Cfare duhet te mendohet nese nje vajze eshte vetem ne mbremje. Dmth vetem, pa asnjeri ne shtepi…

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

Kur behet fjale per dy vajza bashke ka dicka qe ndodh. Edhe jane te pranuara nga pjesa me e madhe e vajzave qe :

-Bejne thashetheme duke marre neper goje sa me shume njerez iu vine ne mendje.

-Shikojne ndonje film erotik. (Dhe nuk tentojne te shkepusin shikimin per asnje sekond).

-Vishen cuditshem dhe sfilojne neper dhome.

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

-Kercejne si te cmendura.

-Gatuajne dhe hane pa kriter.

-Pijne per tu dehur.

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

-Telefonojne dhe provokojne partneret e tyre (nese i kane).

-Kercejne gjysem te zhveshura (Por edhe topless).

-Flene se-bashku……

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

Pergjithesisht keshtu…. Derisa te lodhen dhe ti zere gjumi me njera-tjetren. Nderkohe qe nuk ka asgje per tu habitur. Sigurisht qe kur dy mike behen bashke nuk kane turp prej njera tjetres. Shuajne kuriozitete qe mund te kene. Plus qe shijojne nje film qe nuk e shohin dot vetem. Por nuk eshte kjo ajo cfare duam te dime. Me sakte, na intereson cfare bejne vajzat kur jane totalisht vetem ne shtepi.…. Dhe cfare bejne kur shkojne ne mbremje ne krevat.

Mendja ‘e ndyre’ e meshkujve mund te shkoje shume larg. Por jo gjithmone ndodh sikur mendojne ata. Ne te vertete vajzat nuk sillen sikur mund te sillen sikur djemte.  Gjithsesi ja ku po ua demostrojme cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje?

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

-Nese mbeten vetem dhe nuk asgje per te bere, kthehen duke pare filma.

-Shfletojne te gjitha faqet ne rrjetet sociale.

-Kurojne veten me make up dhe bejne foto.

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

-Mund te kercejne nudo neper dhome.

-Veshin rroba intime dhe pozojne para pasqyres.

A e dini se cfare bejne femrat kur jane vetem ne mbremje

-Mbi te gjitha ndihmojne edhe veten. Dmth, i bejne qefin vetes. Nese nuk kane nje partner dhe kane nevoje per te kryer marredhenie seksuale, sigurisht qe masturbohen. Kjo eshte nje metode e nevojshme, e deri diku edhe jetesore.

-Shohin video porno.

Tani nje pjese e ketyre veprimeve ishin te pritshme. (Por jo te gjitha  😛 ) . Gjithsesi eshte bota e femrave. Dhe ata munden ta pushtojne horizontin e tyre ne te gjitha menyrat qe ju shijon. Edhe nese mendoni se jo te gjitha femrat i bejne keta gjera. E keni gabim!!!! Te gjitha kane nevoja qe duan ti permbushin. E nese nuk i arrijne duke u kenaqur me nje partner perdorin rruget dytesore. Qe do i shijojne po aq shume. Nuk ka asgje per tu habitur apo per tu gjykuar. Kemi nje jete dhe mundemi ta shijojme sa te duam!! Edhe SI TE DUAM……

  
        
          

Komentoni