Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla.

Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla.

Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla.

Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla1 me fjale te vogla te dua

 • “Kam mjaftueshem per cfare te falenderoj zotin, te kam ty..
 • “Nuk e kam menduar se do behem ndonjeher aq femije sa te besoj ne mrekulli… Por ja qe u bera. Ti je mrekullia ime.”
 • “Ata qe thone se engjejt nuk jane ne toke, skan pare ndonjehere syte e tu teksa buzeqeshin.”
 • “Ndihem sikur ka pushuar ekzistenca e botes kur ndjej buzet e tua. Nuk dua te ndjej kenaqesi me te madhe sesa ajo.”
 • “Nuk dua te trishtohesh. Mbase edhe tregohem i padrejte ndonjehere, por xhelozoj.. Xhelozoj sepse te dua!”

 • “Zemer, jam i lumtur! Mos me pyet pse. Te kam ty dhe kjo eshte arsyeja me e madhe.”

 

 • “Nese me duhet te them faleminderit ndonjeher, do ta them ty… Te falenderoj qe e ben jeten time kaq te bukur.”
 • “Sikur te Ishin te gjithe te verber… Keshtu nuk do te shihnin ty.. Vetem une dua te te shoh. Embelsira ime.”
 • “Nuk dua asgje tjeter. Çlodhem kur te degjoj te flasesh. Je relaksi i shpirtit Tim.”
 • “Sot kalova shume bukur. Ishe gjithnje ne mendimet e mia dhe rruga me dukej shume e shkurter.”
 • “Si ja ben te me pushtosh cdo qelize te ndjenjave?!”

 

 • “Me ke marrosur. O zot sa te dua!”

 

 • “Te dua pertej vdekjes se keshtu di te dua une, por prap s’ia fal vetes qe s’te dua pak me shume.”
 • “Sikur cdo here qe kam menduar per ty te ishte ndezur nga nje yll, sonte nata do te ishte me drite se dita.”
 • “Mos me largo nga mendja, kur te largohem nga syte. Me te vertete po iki, por zemren po e le me ty. Do me mungosh. Me mungon qe tani.”
 • “Nese puthja do ishte fjale, me ty do doja te flisja shume ngadale.”
 • Si nuk ngopem me ty. Zgjohem duke menduar per ty. E kaloj diten me ty. Mbremjen e mbyllim bashke. Dhe prape me duket sikur u be kohe pa te pare.”

Mesazhe romantike. Dashuria shprehet edhe me fjale te vogla1 me fjale te vogla te dua

 • “E di cfare po mendoja?! Kisha nje muzike romantike ne sfond. Me dukej sikur ishe me vello te bardhe. Po kercenim bashke. Ishe kaq e bukur nuse. Dua ta bejme realitet. Mezi e pres ate dite. Do jem njeriu me i lumtur ne kete planet.”
 • “E urrej kohen kur me detyron te jem large teje.”
 • “Asgje dhe askush nuk me mungon aq sa ti.”
 • “Me pelqen kur me dergon ne parajse me perqafimin tend. Te lutem beje me shpesh. E adhuroj perqafimin qe me jep.”
 • “Nuk dua te pi as uje. Kam frike qe me ik shija e buzeve te tua.”
 • “Faleminderit qe ekziston zemer. Ti i jep kuptim diteve te mia.”
  
        
          

Komentoni