Home » Si Behet » Archive by categoryTelefoni

Tablet Huawei Mediapad t1-701u. Oferta me cmime speciale.

Tablet Huawei Mediapad t1-701u kamera ekran
Tablet Huawei Mediapad t1-701u Tablet i thjeshte per perdorim te perditshem. I bukur dhe i thjeshte, me ekran 7 inch, dy kamera te perfshira (nje per selfie apo komunikim skype). Sistem operativ ANDROID. Pershtatet lehet me shume aplikacione qe mund ti shkarkoni falas nga Play Store. Marka :...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031