Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. Programe per elefona android
Home » Si Behet » Teknologji » Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam. Tutoriale shqip.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam. Tutoriale shqip.

Shume here na ndodh te shikojme ne ekranin e telefonit tone thirrje pa numer. Eshte (per mua) jo normale qe dikush qe me telefonon te mos me tregoje numrin e tij. Keshtu qe une preferoj me mire te mos e hap ate telefonate. Por ja qe ka programe per telefona qe bejne deshiren tone realitet.

Pyetja eshte : Perse te mos ia heq mundesine te me beje thirrje nje personi te tille ?

Kush ka deshire te me marre ne telefon dhe me njeh, le te me marre me numrin e tij. Normalisht qe ka nje zgjidhje edhe per kete. Ekspertet e teknologjise kane menduar edhe per keta persona te bezdisshem…

Per telefona Android ka programe pafund. Mjafton te mendoni dicka qe deshironi te beni. Vizitoni Play Store dhe shkarkojeni.

Atehere le te fillojme me proceduren. Futuni ne Play Store dher kerkoni per fjalen Call Blocker. Rezultati i kerkomit do ju jape disa opsione. Ne kemi zgjedhur aplikacionin SMS Blocker, Call Blocker. Shikoni fotografine e meposhtme.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 2

 

Pranoni kushtet e perdorimit te ketij aplikacioni.

 

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 1

 

Zgjidhni opsionin INSTALL per te filluar shkarkimin dhe instalimin automatik te ketij aplikacioni.

 

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 3

 

Madhesia e ketij aplikacioni eshte vetem 8.24 mb.

 

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 4

Pasi te kete mbaruar procesi i instalimit do ju jepet mundesia te hapni programin duke zgjedhur opsionin OPEN.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 5

Kjo eshte pamja e menuse kryesore te aplikacionit. Sikur e shikoni opsionet Call Blocker dhe SMS Blocker kane nje X te kuq. kjo do te thote se jane te pa aktivizuara akoma. Le te shikojme me radhe se si do behet aktivizimi i ketyre dy opsioneve.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 6

 

Fillimisht marrim opsionin Call Blocker. Do shikojme (si ne foto me poshte) qe perbri fjales UNKNOWN NUMBER ka nje kuadrat qe eshte i pa zgjedhur si opsion. Zgjidheni dhe kthehuni mbrapa. Ky opsion bllokon thirrjet nga numrat e panjohur.

 

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 7

Radhen e ka opsioni i dyte SMS Blocker. Beni te njejtin veprim si te opsioni i meparshem.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. 8

 

Tani e ka radhen veprimi i fundit. Qe te shtoni nje numer ne listen e personave te padeshiruar shtoni kontaktin ne liste.

Call Blocker. Si te bllokoj thirrjet e padeshiruara. Si te bllokoj mesazhet spam.Tutoriale shqip. Programe per elefona android 9

 

 

Deshironi me shume programe per telefona android ???? Hidhni nje sy te lista e meposhtme. Dicka mund te ju interesoje.

 

Navigator me harta shqip qe punon pa internet

Pastroni telefonin nga “mbetjet” e panevojshme

Si te bej nje USB me kod

Si behet instalimi i Google Drive ne telefon

  
        
          

Komentoni