Nuk te dua vetem per ate qe je. Te dua per “ate” qe behem kur jam ne perqafimin tend.
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Mesazhe dhe urime per diten e Shen Valentinit.

Mesazhe dhe urime per diten e Shen Valentinit.

Ne kete dite kaq te lumtur te gjithe vrapojme te “gjysma” tjeter e jona qe te shprehim dashurine tone. Ka nga ata qe ngurrojne, duke patur frike nje refuzim. Por jo, gaboheni. Merrni guximin dhe shprehuni lirshem.

Nese nuk e beni dot balle per balle, atehere dergoni nje mesazh. Do shikoni qe nuk do humbisni.

Ne do ju japim nje liste me mesazhe dhe urime te ndryshme per diten e Shen Valentinit.

Nuk te dua vetem per ate qe je. Te dua per “ate” qe behem kur jam ne perqafimin tend.

 • Dita e Shen Valentinit, eshte nje dite qe me ben te te kujtoj se prezenca jote ne jeten time eshte e domosdoshme. Gezuar dhe per shume vite te tjera bashke…
 • Cdo vit per Shen Valentin te jap nje trendafil. Kete vit do te te dhuroj nje te bardhe. Kjo jo se u shua dashuria ime per ty, por e bardha eshte ngjyra e engjellit. Ti je engjelli qe me jep jete…
 • Dashuria jone eshte si nje kopesht qe vaditet me perqafime, dashuri dhe lumturi. Te dua…
 • Vetem kur degjoj zerin tend me zgjatet jeta. Ti je dashuria e pafund e jetes sime…
 • Mesazhin nuk po ta dergoj meqe eshte dita e Shen Valentinit. Desha te te kujtoj se ti je Shen Valentini im i cdo frymemarrjeje. Te dua shume…
 • Nuk te dua vetem per ate qe je. Te dua per “ate” qe behem kur jam ne perqafimin tend.
 • Me 14 shkurt le te festojme edhe ne te dy. Le te festojme per dashurine tone qe nuk mund ta thyeje asnjeri. Ti je engjelli im…
 • Zemren time ta dergoj ne nje zarf prej ari, qe ta ruash ta mbash gjithmone per vete, te yjet do lutem per nje deshire, qe me ty te jem perjete.
 • Jam e lumtur se jeten time me duhet ta jetoj per ty. Te pakten kam nje qellim madhor. Nuk e di si do jetoja pa ty oksigjeni im.
 • Kam gjithcka qe me duhet te jem e kompletur. Te kam ty dhe kjo me mjafton.
 • Sikur njemije jete te kisha mundesi te jetoja, te gjitha do deshiroja ti ndaja me ty, je frymezim dhe dashuri.
 • E di cfare, nuk dua te them asgje.. Vec te lutem jeto aq sa te jetoj edhe une!! Nuk e dua jeten pa ty, te kam frymemarrje.
 • Nuk me mjaftojne te gjitha fjalet e te gjitha gjithave gjuheve te botes per te thene sesa te dua. Te kam gjithcka.
 • Je i vetmi person qe me le pa fryme dhe me mbush me fryme njekohesisht.. A nuk eshte mrekulli ne vete?
 • Faleminderit qe ekziston dhe me jep mundesine te kuptoj se jeta me ty eshte gjeja me e bukur qe mund te me kishte ndodhur.
  
        
          

Komentoni