Me te rejat

Archive for January 2nd, 2019
 • John Adam Belushi, jeta dhe karriera.

  Jeta dhe karriera e John Adam belushi John Adam Belushi lindi me 24 janar 1949. Nena e Belushit, ishte Agnes Demetri (Samaras), ndërsa babai quhej Adam Anastos...

 • Kalendar

  January 2019
  M T W T F S S
  « Dec    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com