Mesazhe urimi per vitin e ri. Ja cilat jane disa urime te thjeshta.
Home » Studenti Online » Dega Psikologji » Mesazhe urimi per vitin e ri. Ja cilat jane disa urime te thjeshta.

Mesazhe urimi per vitin e ri. Ja cilat jane disa urime te thjeshta.

Mesazhe urimi per vitin e ri. Ja cilat jane disa urime te thjeshta.

Mesazhe urimi per vitin e ri. Ja cilat jane disa urime te thjeshta.

  • Te uroj nje vit te mrekullueshem per ty dhe te dashurit e tu. Me te mire se ai i shkuari, plot me gezim, dashuri, paqe dhe qetesi. Pse jo edhe pak fat. Urime nga zemra!
  • Nje vit tjeter iku duke i lene vendin 2017-tes, por asnje nuk do te zere vendin tend ne zemren time. Urime zemra ime.
  • Gezuar 2017, zoti te dhurofte per cdo furtun nje ylber, per cdo lot nje buzeqeshje dhe per cdo problem nje zgjidhje!
  • Shikoje pak oren. Jemi ne 2017. Nuk doja te limitohesha ne te zakonshmen  “Gezuar vitin e ri, shume urime” per nje njeri te rendesishem si ty. Keshtu qe te them faleminderit per cdo moment te 2016 qe me ka bere te ndihem e lumtur, dhe per te gjitha heret qe me ke bere te qesh.
  • Te uroj qe te presesh Vitin e Ri me te gjitha endrrat dhe gjerat e bukura qe te kane shoqeruar deri sot, dhe te hapesh zemren tende te gjithe atyre qe do te vijne dhe do te dine te bejne te lumtur. Urime Vitin e Ri nga zemra.
  • 2017 Urime per 365 dite, 8760 ore, 525600 minuta e 31536000 seconda, te pasura me jete, qetesi, gezim , dashuri dhe pak çmenduri.
  • Uroj qe te mos kesh kohe te enderrosh, vetem te besh realitet cdo gje ke enderruar deri me sot. Gezuar per shume vite te tjera bashke.
  • U misherofte ne jeten tende doza me e larte e lumturise. Te uroj nje vit realizimesh! Kalofsh Gezueshem.
  • Faleminderit qe ekziston per ta bere cdo dite te vitit feste per mua. Prania jote eshte dhurate e pazevendesueshme nga fati!

 

 

  
        
          

Komentoni