Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite Shikoni Super dieten me patate dhe kos
Home » Studenti Online » Dega Mjekesi » Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite ? Shikoni Super dieten me patate dhe kos

Nese doni te hiqni 5 kilogram nga pesha, me kete diete, eshte shume e thjeshte.

Gjatë kesaj periudhe 3 ditore te dietes duhet të hani vetëm patate te ziera dhe kos me mase te vogel yndyre .

Deshironi te humbisni 5 kg per 3 dite Shikoni Super dieten me patate dhe kos si behet

Regjimi i te ushqyerit sipas dietes :

Dita e pare
Mengjesi: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos
Dreka: 2 patate te ziera pa krype, 1 gote kos
Darka: 2 gota kos

Dita e dyte
Mengjesi: 1 gote kos
Dreka: 2 patate te ziera pa krype, 1 gote kos
Darka: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos

Dita e trete
Mengjesi: 1 patate te zier pa krype
Dreka: 1 patate te zier pa krype, 1 gote kos
Darka: 1 gote kos

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş