Archive forOctober 3rd, 2018

10 Rastet kur miqte e mire na lendojne thelle ne shpirt.

10 Rastet kur miqte e mire na lendojne thelle ne shpirt.
Miqtë që janë shumë egocentrikë dhe negativë mund të na bëjnë shumë dëm për shëndetin tonë mendor: Me qëndrimin e tyre ata rrezikojnë të na vjedhin lumturinë dhe është më mirë të ndahemi prej tyre. Edhe pse ndonjëherë mund të jetë po aq e dhimbshme sa kur ndahemi...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  October 2018
  M T W T F S S
  « Sep    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031