Estto - A Menon Mo Per Mu (Teksti)
Home » Art » Muzike » Shqip » Estto – A Menon Mo Per Mu (Teksti)

Estto – A Menon Mo Per Mu (Teksti)

 

Refreni :

A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m’ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x

Ky shpirt i lodhur tash pa ty
S’mund t’jetoje ne vetmi
Kthema ti nje moment
Ta shijojm prap dashnin

Me lot ne sy un po te pres
Zgjatma doren dhe nje here
Te jetojm si dikur
E t’mos ndahemi me kurre

 

Refreni :

A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m’ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x

Ike pa m’thon lamtumir
Duke m’len ne erresir
Je e vetmja dhimbje qe kam
Ahh sa du t’shoh perseri

 

Me lot ne sy un po te pres
Zgjatma doren dhe nje here
Te jetojm si dikur
E t’mos ndahemi me kurre

 

Refreni :

A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m’ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x

  
        
          

Komentoni