Pija cudiberese dhe e shijshme qe ju ndihmon te humbni kilet e teperta,
Home » Studenti Online » Dega Mjekesi » Pija cudiberese dhe e shijshme qe ju ndihmon te humbni kilet e teperta,

Pija cudiberese dhe e shijshme qe ju ndihmon te humbni kilet e teperta,

Pija cudiberese qe iu zhduk kilet e teperta. Duhet ta provoni.

 

Te gjithe duam te humbim peshe kur kemi shtuar me shume sesa duhet. Jo te gjitha menyrat jane te shendetshme sigurisht. Dikush nuk ben dot palester per shkak te problemeve te zemres apo kockave. Dikush tjeter nuk e perbalon pakesimin e vakteve. Nderkohe qe jo gjithmone duhet te shqetesohemi per kete pjese. Jo te gjithe bien shpejt te peshe. Por duhet te gjejme sekretin. Dhe ate do e zbulojme ne per ju. Pija cudiberese qe iu zhduk kilet e teperta. Duhet ta provoni :

 

Dieta Pija cudiberese qe iu zhduk kilet e teperta. Duhet ta provoni.1

 

Dieta nuk iu ben gjithmone pune. Nese zgjidhni kete menyre, edhe do e shijoni edhe do humbni kile. Mbi te gjitha nuk krijoni varesi!

 

 

Perberesit :

  • 1 kivi

  • nje luge caji pluhur karajfili

  • 1 dardhe

  • njetufe menexhik

  • 2 kokrra limon

  • 5 gota uje

 

Pergatitja eshte e thjeshte.  Lajme frutat dhe i hedhim ne nje mikser. Shtrydhni dy limonat dhe shtojini ne mikser. Shtoni edhe erezat. Pastaj ne fund ujin. Tundini edhe per 5 minuta. Pastaj hidheni ne nje ene. Pini nje gote prej saj per mengjes, para dreke dhe para darke. Kjo duhet te zgjase nje muaj rrjesht. Humbja ne peshe do te jete e konsiderueshme.

 

 

Pija cudiberese dhe e shijshme qe ju ndihmon te humbni kilet e teperta,

Mbi te gjitha eshte e shendetshme dhe nuk mbart asnje efekt anesor. Zhdukni kilet e teperta pa dieta!!

 

 

 

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş