Formula e rritjes se flokut me konjak.
Home » Si Behet » Mode » Formula e rritjes se flokut me konjak.

Formula e rritjes se flokut me konjak.

Si te rritesh floket me konjak. Keshilla bukurie.

Nuk ju pelqen me vetja me floke te shkurter? Nuk keni gjetur akoma nje kure qe ju rrit floket? A nuk jua duron floku aplikimin e kremrave rrites te flokut?

Atehere kemi nje zgjidhje vetem per ty. Me disa perberes qe i keni ne shtepi ose mund ti blini ne market do i rritni floket me shpejtesi marramendese. Nese nuk e besoni, provojeni. Me poshte ju mesojme si te veproni :

Si te rritesh floket me konjak. Keshilla bukurie. vaj argani vaj bajame

Cfare ju duhet :

  • 3 luge gjelle vaj ulliri

  • 2 luge gjelle vaj bajame

  • 3 luge gjelle vaj argani

  • 5 luge gjelle konjak

  • 4-5 vitamina A&E (Keto jane vitaminat e gjata me dy ngjyra. Hapini dhe merrni pluhurin).

Si ta pergatisni :

Hidhni ne nje xhezve te gjithe perberesit e mesiperm. Perziejini vazhdimisht dhe ngrohini. Lereni derisa te mos jua duroje gishti. Pastaj hiqeni nga zjarri.

 

 Aplikimi :

Lyejeni flokun nga rrenjet deri ne fund. Masazhojeni mire koken dhe lerini per 3 ore te mbeshtjella me nje kapuq. Pas kesaj kohe lajeni koken normalisht me uje dhe shampon e zakonshme. Kete maske mund ta perdorni 2 here ne jave nese doni qe floket te rriten me ritme te shpejta.

Si te rritesh floket me konjak. Keshilla bukurie. vaj argani vaj bajame

  
        
          

Komentoni

cratosslot casino -

betsat casino

- mobil casino siteleri 2021 - elexbet yeni adres - casinomaxi bağlan - casinovale -
Casinoslot giriş
-
kalebet yeni giriş adresi
-

asya bahis giriş