Archive forMay 14th, 2018

Kur zemra dhemb prej mungeses tende.

Shumekush nga ju mund te kete jetuar caste magjike qe asnjehere ne jete nuk i ka qelluar ti jetoje serish. Une jam ai njeriu me fat. Dashuria me ka trokitur ne dyert e zemres sime. Dhe une e kam mirepritur. Kisha endrren qe dikush te kujtohej per mua....
Lexoni me shume

A duhet te gaboj? Histori dashurie…

Ne jete jemi destinuar te perjetojme te gjithe gjerat qe kemi menduar qe asnjehere nuk do ndodhnin. Shpesh i mbyllim vetes te gjitha ato rruge te cilat na cojne drejte lumturise. Instiktivisht por edhe me vetedije te plote e cojme veten drejt shtigjeve qe askush nuk i njeh....
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031