Archive forMay 8th, 2018

Kek me limon.

Kek me limon.
Perberesit : 2 veze 1 gote e gjysem sheqer lekuren e 1 limoni 3 luge leng limonit 5 luge kos 1 gote vaj 1 pluhur pjekes 1 gote e gjysem miell   Pergatitja : Rrahim vezet me sheqerin, vaniljen dhe pastaj shtojme lekuren e limonit dhe lengun. Shtojme...
Lexoni me shume

Vetevrasja, pse merret ky vendim?

  Numri i vetevrasjeve eshte rritur kohet e fundit. Cfare i shtyn keta persona te maerin kete vendim? Si e mendojne jeten ne ato momente? Perse tregohen kaq te dobet? Disa pergjigje do ti marrim me poshte.   Ja disa faktore qe e bejne nje person te jete...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031