Archive forMay 5th, 2018

Tendenca e syzeve te diellit per kete vit

Tendenca e syzeve te diellit per kete vit Mode. stil class
Syzet e diellit jane nje aksesor i pandashem ne vere.    Rrezet e diellit jane  teper te demshme per syrin prandaj  eshte e rendesishme qe syzet te jene te nje marke serioze. Vetem keshtu ju mund te mbroheni sic duhet nga rrezet e rrezikshme ultraviolet.   Por, meqe do i blini...
Lexoni me shume

Torte e shpejte me biskota oreo!

Torte e shpejte me biskota oreo! Receta embelsirash
Torte me biskota Perberesit : 3-4 Pako biskota Oreo. 500 ml Krem qumeshti. Nje filxhan kafeje sheqer pluhur. Nese doni fruta cfaredo per te vene ne siperfaqe. Pergatitja :   Hedhim ne nje tas kremin e qumeshtit dhe sheqerin pluhur. I rrahim me mikser derisa te trashet. Marrim enen...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031