Archive forMay 4th, 2018

Kek me qershi. Shpejt dhe shijshem..

Kek me qershi. Shpejt dhe shijshem..
Perberesit :   500 gram miell Farina 4 kokrra Veze 250 gram gjalpe Qershi (Mund te perdorni edhe komposto ose recel me kokrra qershie) 1 luge kafeje vanilje 2 filxhane e gjysem caji me sheqer 1 filxhan e gjysem caji qumesht Pergatitja : Rrahim gjalpin me sheqerin per...
Lexoni me shume

2Ton ft. Lindon – 1 Xhiro (Teksti)

2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro (Teksti)
Ref 2X: Ajo bjen nsy si lambo ooo  kisha ba ni gjiro me to oooo  2Ton: Ka po sillna Ka po sillna po bi nto  Si mem njek si mem njek yeah  Ska nevoj me dal prej vetvetes nono  Mem terhjek mem terhjek yeah  Pom terhek sjom Tu...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031