Archive forMay 1st, 2018

Cfare ndikon ne te dalurit jo bukur ne foto!

Cfare ndikon ne te dalurit jo bukur ne foto!
Te gjithe perpiqemi te dukemi sa me bukur ne fotot e shumta qe ne bejme. Deshira qe te dukemi te lumtur e te qeshur na ben qe buzeqeshja te shendrise ne gjithe fytyren. Ne te gjitha rastet edhe perpara nje selfie, ne kemi tendencen te qeshim. Eshte nje...
Lexoni me shume

Byrek me molle. Receta gatimi tradicionale.

Byrek me molle. Receta gatimi tradicionale.
  Perberesit : 2 Molle 2 luge gjalp Gjysem filxhan caji sheqer pluhur 2 Pete sfoliata      Pergatitja : Si fillim duhet ta ndezim soben qe te ngrohet ne 200 grade. Pastojme mollet nga farat dhe lekura. I ndajme ne copa te vogla dhe  i hedhim ne...
Lexoni me shume

 • Kalendar

  May 2018
  M T W T F S S
  « Apr    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031